Przejdź do treści
Jarosław Rubin

JAROSŁAW RUBIN 

Właściciel firmy Value Creation, trener biznesu, konsultant wiodący, Lean Change Agent, OKR Process Manager. 

Praktyk zwinnego podejścia do zarządzania w firmach oraz skupiania się na rezultatach, a nie działaniach.

Ekspert Platformy Przemysłu Przyszłości w obszarach modeli biznesowych, kompetencji przyszłości i ekosystemu innowacji.

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie zarządzanie. Ukończył Politechnikę Wrocławską oraz studia Executive MBA na Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu. Zajmował stanowiska związane z zarządzaniem oraz marketingiem i sprzedażą w firmach polskich i międzynarodowych od reprezentanta handlowego i doradcy technicznego, poprzez dyrektora ds. marketingu, do dyrektora-prokurenta spółki.

Specjalizuje się w problematyce zarządzania celami, pracy zespołowej, efektywności osobistej oraz w obszarze kultury organizacji. Realizował usługi rozwojowe dla firm jako trener, konsultant oraz lider projektu. Jest założycielem Szkoły Zarządzania Zmianą.

Prowadzi zajęcia ze studentami dotyczące zarządzania zmianą  na studiach podyplomowych na wydziale zamiejscowym Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu. Współautor książki “Zwinnologia. Innowacyjne podejście do zarządzania zmianą” oraz autor książki “Wypalenie zawodowe. Kontekst organizacyjny”, kilkudziesięciu artykułów naukowych i wystąpień na konferencjach z zakresu zarządzania zmianami i zarządzania personelem oraz rozdziału w monografii „Dobór personelu”.

Prywatnie miłośnik Italii, gdzie od ponad 20 lat podróżuje.