Przejdź do treści

O NAS

Jarosław Rubin

Wyzwania

Czy w dzisiejszych czasach wspólna realizacja celów strategicznych i rozwój pracowników są priorytetami w Twojej organizacji?

Szybkie zmiany w otoczeniu, rosnące i zmieniające się wymagania klientów powodują, że zaangażowanie pracowników staje się istotniejsze niż kiedykolwiek. 

Sprawą najwyższej wagi jest spowodowanie, aby kompetentni pracownicy angażowali się w realizację celów i zadań naprawdę istotnych dla rozwoju firmy.

Dziś nie chodzi tylko o realizację celów, ale o realizację właściwych, sensownych i inspirujących celów oraz o odrzucenie kwestii drugorzędnych.

Dostarczamy wartość

Od 2002 roku wspieramy firmy oferując doradztwo i szkolenia w obszarach:

Dostarczamy usługi rozwojowe tworzące wartość dla klienta. Oznacza to, że nasze szkolenia, doradztwo, zarządzanie zmianą oraz wsparcie zmian kultury organizacji mają zawsze na celu  korzyści biznesowe klienta i rozwój pracowników.

 

Akredytowany Doradca Spektrum ARP

Posiadamy akredytację w Bazie Instytucji Otoczenia Biznesu w projekcie „SPEKTRUM. Pomorski System Usług Doradczych” w obszarze Zarządzanie i Organizacja.

Oznacza to, że przedsiębiorstwa MSP z województwa pomorskiego mogą otrzymać grant w wysokości 50% na korzystanie z naszych usług doradczych.

Słuchamy

Zanim rozpoczniemy działania, wysłuchamy Twoich potrzeb i oczekiwań.

Projektujemy

Zaprojektujemy - najlepiej wspólnie z Tobą - rozwiązanie dopasowane do oczekiwanych rezulatatów.

Wdrażamy

Zrealizujemy pomysły, wdrażając projekt w życie i doskonaląc go na podstawie wyników i informacji zwrotnych.

Jarosław Rubin

KONSULTANT WIODĄCY

Marek Szewczyk

Trener / Konsultant