O nas

O firmie

Value Creation to firma, której domeną działania są:

  • zarządzanie zmianą,
  • wsparcie zmian kultury organizacji
  • szkolenia biznesowe,
  • doradztwo.

Rozwój pracowników nigdy nie miał większego znaczenia dla firm niż obecnie. Dlatego Value Creation dostarcza usługi rozwojowe tworzące wartość dla klienta. Oznacza to, że nasze szkolenia, doradztwo, zarządzanie zmianą oraz wsparcie zmian kultury organizacji mają zawsze na celu dostarczenie korzyści biznesowych klientowi.

Naszym celem jest wspieranie klientów w rozwoju ich organizacji (przedsiębiorstwa i instytucji). Szczególną uwagę poświęcamy wspieraniu organizacji dokonujących zmian oferując, pod marką Szkoły Zarządzania Zmianą, naszą wiedzę ekspercką oraz umiejętności związane z zarządzaniem zmianą.

System zarządzania firmy Value Creation Jarosław Rubin spełnia wymagania normy ISO 9001:2015 w zakresie:

Świadczenie usług rozwojowych w zakresie:

  • usługi szkoleniowe,
  • usługi doradcze.

Polityka Jakości

Polityka Jakości

Certyfikat ISO

 

 

 

 

 

 

 


Nasz zespół  

JAROSŁAW RUBIN 

Właściciel, trener biznesu, konsultant, Lean Change Agent. 

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie zarządzanie. Ukończył Politechnikę Wrocławską oraz studia Executive MBA na Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu. Zajmował stanowiska związane z zarządzaniem oraz marketingiem i sprzedażą w firmach polskich i międzynarodowych od reprezentanta handlowego i doradcy technicznego, poprzez dyrektora ds. marketingu, do dyrektora-prokurenta spółki.
Specjalizuje się w problematyce zarządzania, w szczególności zarządzania zmianą, oraz w obszarze kultury organizacji. Zajmuje się działalnością doradczą i szkoleniową w obszarze zarządzania, pracy zespołowej i radzenia sobie z wypaleniem zawodowym. Autor symulacji biznesowej z zakresu zarządzania zmianą "Change Masters" oraz „Agileburg”.
Prowadzi zajęcia ze studentami dotyczące zarządzania zmianą oraz radzenia sobie z wypaleniem zawodowym na studiach podyplomowych na wydziałach zamiejscowych Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu i Poznaniu. Jest kierownikiem merytorycznym studiów "Psychologia w biznesie" na Uniwersytecie SWPS w Poznaniu.
Jest autorem książki "Wypalenie zawodowe. Kontekst organizacyjny", kilkudziesięciu artykułów naukowych i wystąpień na konferencjach z zakresu zarządzania zmianami i zarządzania personelem oraz rozdziału w monografii „Dobór personelu”.

 

MAREK SZEWCZYK 

Trener biznesu, Executive Coach 

Absolwent Politechniki Wrocławskiej. Posiada certyfikaty trenera i negocjatora biznesu. Zanim został trenerem zdobywał doświadczenia jako handlowiec i menedżer w finansowych firmach korporacyjnych. Dzięki połączeniu tych doświadczeń z powodzeniem realizuje programy rozwoju organizacji biznesowych. Specjalizuje się w szkoleniach z dziedziny motywowania pracowników, coachingu jako stylu zarządzania, zarządzania sprzedażą i sprzedaży. Jako coach pracuje indywidualnie z menedżerami wyższego szczebla.

Doradza międzynarodowym i polskim przedsiębiorstwom w zakresie zarządzania i sprzedaży, wspiera menedżerów kierujących działami Call Center.Jest autorem programów wykorzystujących naukę przez doświadczenie zarówno podczas szkoleń tradycyjnych jak i outdoor. Wydawca książek biznesowych i literatury faktu. Jako trener/konsultant realizował duże projekty rekrutacyjne i szkoleniowe dla kadry menedżerskiej i zespołów sprzedaży.

 

 

PAWEŁ BATOR 

Trener biznesu, psycholog, mówca motywacyjny 

Psycholog społeczny, konsultant w dziedzinie psychologii zarządzania, psychologii sportu, trener sił sprzedaży, trener skutecznego radzenia sobie ze stresem, instruktor karate tradycyjnego posiada stopień mistrzowski 2 dan, medalista Mistrzostw Polski i Mistrzostw Europy. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu (studia podyplomowe kierunek Psychosomatyczne Praktyki Jogi).

Realizuje projekty szkoleniowe w oparciu o wiedzę z psychologii zarządzania, psychologii sportu oraz elementów Dalekowschodnich Sztuk Walki, w których zawarte zasady działania, mają ogromne zastosowanie we współczesnym świecie biznesu i sportu oraz stanowią doskonałe narzędzie w zarządzaniu kapitałem ludzkim.

 

 

Trenerzy współpracujący 

IGOR MRÓZ 

Project i program manager z ponad dziesięcioletnim stażem w sektorach takich, jak: web, telekomunikacja, finanse i księgowość, mobile, produkcja, R&D, media i wielki przemysł. Klienci, z którymi współpracował zatrudniali od 4 do 150 000 osób; pełna różnorodność – od startupów, przez MSP, po wielkie korporacje. Poza zarządzaniem projektami i programami – sprzedawał je, analizował, kodował, rysował makiety, pisał teksty reklamowe i zarządzał produktem. Prawdziwą pasję i powołanie odnalazł, gdy pierwszy raz wziął do ręki laserowy wskaźnik, by poprowadzić szkolenie. Przez jedną z uczestniczek, którą zaraził swoją pasją do samodoskonalenia w tej dziedzinie, ochrzczony „Ewą Chodakowską zarzadzania projektami”. Jego specjalnością i obsesją jest efektywność w pracy, ustalanie właściwych priorytetów i zasada pareto. Twierdzi, że można być niesamowicie produktywnym, zaplanowanym, mieć zawsze aktualne plany, dokumentacje i robić doskonałe prezezentacje, a jednocześnie nie osiągać żadnych wyników. Chce by uczestnicy jego szkoleń byli w swojej późniejszej pracy skoncentrowani przede wszystkim na jej efektach. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu (rachunkowość), doktorant Uniwersytetu Jagiellońskiego (zarządzanie). Posiadacz m.in. certyfikatów: Professional Scrum Master, PMP, PRINCE2 Practitioner, Lean IT Foundation, ITIL Foundation.

 

MAREK NAUMIUK

Praktyk biznesu, aktywny trener i coach sprzedaży. Posiada ponad 20 letnie doświadczenie zawodowe w pracy w działach komercyjnych z czego 15 lat w jednej z największych korporacji FMCG na świecie.
Absolwent Akademii Trenerów Biznesu w Katowicach (studia podyplomowe). Posiada certyfikacje trenerską Dale Carnegie Training oraz Learn Coaching i LENA (WiFi Austria). Ukończył 100-godzinne szkolenie: „Zawód trenera – kształcenie kadry kierowniczej powyżej 45 roku życia.

Posiada ponad 20 letnie doświadczenie zawodowe w pracy w działach komercyjnych z czego 15 lat w jednej z największych korporacji FMCG na świecie. Ostatnie 6 lat jako szef dystryktu zarządzał ponad pięćdziesięcioosobowym zespołem sprzedażowym oraz był członkiem TOP 30 managerów oddziału w Polsce. Zdobył praktyczne doświadczenie w zarządzaniu działem sprzedaży, budowaniu i realizowaniu strategii krótko- i długoterminowej, budowaniem zespołów handlowców, tworzeniem oraz wprowadzaniem i negocjowaniem warunków handlowych, implementacją standardów ekspozycyjnych. Współtworzył jeden z pierwszych systemów elektronicznego wsparcia sprzedaży (Sales Force Automation) oraz nadzorował wdrożenie od strony użytkownika. Prowadził warsztaty z zakresu sprzedaży m. in. dla: Bricoman Polska, Centrum Elektronicznych Usług Płatniczych ESERVICE SA, Ceramika Paradyż, Electrolux, Eurocash, Infor.pl, Megabajt Sp. z o.o., Nikon Polska, Outliner, Provident, Yokogawa, Żywiec Zdrój.

NINA URBAŃCZYK

Nina UrbańczykEkspert w dziedzinie podnoszenia efektywności zawodowej i osobistej.Psycholog.

Trener biznesu, administracji publicznej, organizacji pozarządowych, pracujący również przy projektach dofinansowywanych z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Specjalizuje się w szkoleniach z zagadnień psychologii społecznej, biznesu, emocji i motywacji.

Aktualnie pracuje w branży HR zajmując się szkoleniami i prowadząc procesy rekrutacyjne.